Teslimat Koşulları

KARGO

Yurtiçi alışverişlerde 75 TL ve üzeri kargo ücretsizdir. Kapıda ödeme tercih edildiğ takdirde, ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Kapıda ödeme hizmet bedeli sipariş aşamasında ödeme ekranında gösterilmektedir. Kredi kartlı alışverişlerde bu bedel tahsil edilmemektedir.

TESLİMAT

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde kargoya teslim edilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS ve mail olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''Kargo Takip'' butonunu tıklayıp buraya yazarsanız, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir. Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz artbera.com'a iade edilir.

Türkiye sınırları içerisinde siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Bu süre yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi ve adres bilgileri değiştirilemez.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.